header-logo2.png FindHouse

چند نفر در وزارت نیرو به اسم فعالیت در دکل‌های فشارقوی حقوق ۵۰ میلیونی می‌گیرند؟

چند نفر در وزارت نیرو به اسم فعالیت در دکل‌های فشارقوی حقوق ۵۰ میلیونی می‌گیرند؟
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ گفت: چند نفر در ستاد وزارت نفت، به اسم فعالیت در دکل نفتی حقوق می‌گیرند؟ چند نفر در ستاد وزارت نیرو به اسم فعالیت در دکل‌های فشارقوی حقوق‌های ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومانی می‌گیرند

چند نفر در وزارت نیرو به اسم فعالیت در دکل‌های فشارقوی حقوق ۵۰ میلیونی می‌گیرند؟

الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ و در جریان بررسی این لایحه اظهار کرد: حجم پرداخت مالیات را امسال نسبت به سال گذشته کاهش دادیم و تمام آن‌هایی که زیر ۳۲ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، همین وضعیت را دارند.

دوستان نگران افرادی هستند که بیش از۳۳ میلیون می‌گیرند. چند نفر در ستاد وزارت نفت، به اسم فعالیت در دکل نفتی حقوق می‌گیرند؟ چند نفر در ستاد وزارت نیرو به اسم فعالیت در دکل‌های فشارقوی حقوق‌های ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومانی می‌گیرند؟

وی افزود: در مورد حقوق‌ها امروز به‌دروغ می‌گویند مجلس مالیات ۳۵ درصدی بسته است.

مطابق جدول مالیات بر حقوق سال گذشته که از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شروع شد، فردی که ۲۴ میلیون تومان در سال ۹۹ حقوق می‌گرفت، ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان مالیات می‌داد. همین فرد مطابق جدولی که مصوبه کمیسیون مجلس است و مجلس در بخش درآمدی‌ها آن را مصوب کرده است، ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان مالیات می‌دهد.

نادران گفت: دولت اتهاماتی را در طول بررسی بودجه متوجه پارلمان کرده است، ولی هیچ‌وقت از اینکه چرا ارز ۳۸۰۰ تومانی را سی هزار تومان کرد، پاسخی نداد. یا آن‌هایی که موز را به ۶۰ هزار تومان رساندند به هیچ‌کس توضیح ندادند؛ خیار هم اصلاً چیزی بود که ۲۰ هزار تومان برسد؟

در ادامه پورمحمدی نماینده دولت در بخشی از گفته‌های خود، به این نماینده پاسخ داد که بر اساس جداول، مالیات بین ۱۰ تا ۳۵ درصد را اضافه کردید. آقای نادران را به دیانت قبول دارم، اما اینکه دروغ‌گویی را منتسب کردید، گناه کبیره است. در بحث‌های کارشناسی دفاع می‌کنم، اما دروغ نمی‌گویم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

۸ پروژه صنعت آب و برق بااعتبا . . .

هشت پروژه صنعت آب و برق با سرمایه‌گذاری ۱۷۵ میلیارد تومان، با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.

برق خورشیدی و بادی در چین، به . . .

اداره ملی انرژی (NEA)  چین اعلام کرد که این کشور هدف‌گذاری کرده است که تولید برق خود را از نیروگاه‌های خورشیدی و بادی از ۹٫۷ درصد کل مصرف برق خود در . . .

به مجموعه بزرگ نیرو کالا بپیوندید

نیرو کالا بانک جامع نیروگاه ها ، شرکت ها و متخصصین حوزه برق و انرژی