header-logo2.png FindHouse

سرمایه‌گذاری ۳۰۲ میلیارد تومانی وزارت نیرو در ۷ استان کشور

 سرمایه‌گذاری ۳۰۲ میلیارد تومانی وزارت نیرو در ۷ استان کشور
پروژه آب‌رسانی به ۴۰۰ روستا در ۷ استان کشور بااعتبار ۳۰۲ میلیارد تومان فردا با حضور وزیر نیرو و در قالب هفته چهل و چهارم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره‌برداری می‌رسد.

سرمایه‌گذاری ۳۰۲ میلیارد تومانی وزارت نیرو در ۷ استان کشور

"رضا اردکانیان" فردا سه‌شنبه پروژه آب‌رسانی به ۴۰۰ روستا در استان‌های گیلان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، خوزستان و کرمان با جمعیتی بالغ‌بر ۲۲۳ هزار و ۹۶۹ نفر را با اعتبار ۳۰۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رساند.

بر این اساس، این پروژه با اجرای ۵۹۳ کیلومتر خط انتقال، ۷۷۵ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه توزیع، ۳۵٫۶۴ مترمکعب مخازن ذخیره، ۳۶۵ لیتر بر ثانیه ایستگاه‌های پمپاژ و ۷۱۴ لیتر بر ثانیه ظرفیت تأمین افتتاح خواهد شد.

پروژه آب‌رسانی به ۴۰۰ روستا شامل:

آب‌رسانی به ۱۱۰ روستا در استان اصفهان برای جمعیت ۹۳ هزار و ۷۷ نفر، آب‌رسانی به ۹۶ روستا در استان کرمان برای ۳۱ هزار و ۷۱۸ نفر، آب‌رسانی به ۷۳ روستا در استان سیستان و بلوچستان برای ۲۶ هزار و ۴۲۶ نفر، آب‌رسانی به ۴۲ روستای استان خوزستان برای ۱۱ هزار و ۱۸۴ نفر، آب‌رسانی به ۳۷ روستای استان خراسان رضوی برای ۴۳ هزار و ۵۶۵ نفر، آب‌رسانی به ۳۴ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد برای ۱۰ هزار و ۶۷۵ نفر و آب‌رسانی به ۸ روستا در استان گیلان برای ۷ هزار و ۳۲۴ نفر جمعیت است.

 

منبع: http://news.moe.gov.ir/

اخبار مرتبط

۸ پروژه صنعت آب و برق بااعتبا . . .

هشت پروژه صنعت آب و برق با سرمایه‌گذاری ۱۷۵ میلیارد تومان، با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.

برق خورشیدی و بادی در چین، به . . .

اداره ملی انرژی (NEA)  چین اعلام کرد که این کشور هدف‌گذاری کرده است که تولید برق خود را از نیروگاه‌های خورشیدی و بادی از ۹٫۷ درصد کل مصرف برق خود در . . .

به مجموعه بزرگ نیرو کالا بپیوندید

نیرو کالا بانک جامع نیروگاه ها ، شرکت ها و متخصصین حوزه برق و انرژی