header-logo2.png FindHouse

اطلاعیه ثبت‌نام در آزمون نظام‌مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۰

اطلاعیه ثبت‌نام در آزمون نظام‌مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۰
به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی می‌رساند، آزمون‌های مذکور در سال ۱۴۰۰ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری، عمران، تأسیسات‌مکانیکی، تأسیسات‌برقی، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، به‌طور هماهنگ و همزمان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اطلاعیه ثبت‌نام در آزمون نظام‌مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۰

به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی می‌رساند:

آزمون‌های مذکور در سال ۱۴۰۰ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت- طراحی- اجرا)، عمران (نظارت- محاسبات- اجرا – طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان- ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تأسیسات‌مکانیکی (طراحی- نظارت- اجرا)، تأسیسات‌برقی (طراحی- نظارت- اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، به‌طور هماهنگ و همزمان در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

ازاین‌رو کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار می‌توانند از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۷ ساعت ۱۴ لغایت ۹۹/۱۲/۲۲ با مراجعه به درگاه الکترونیکی (inbr.ir  از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است مواد آزمون صلاحیت‌های جدید رشته تأسیسات‌مکانیکی و تأسیسات‌برقی (بخش اجرا)، رشته عمران (بخش‌های طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) در سامانه آزمون‌ها درج‌شده است

این آزمون درروزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

شرایط ثبت‌نام آزمون نظام‌مهندسی ۱۴۰۰

ثبت‌نام آزمون نظام‌مهندسی ۱۴۰۰ در سایت دفتر مقررات ملی ساختمان انجام می‌شود. داوطلبینی که تمایل به ثبت‌نام در آزمون نظام‌مهندسی دارند کافی است کارت اعتباری ثبت‌نام را خریداری کنند. این نکته را بدانید که عضویت در نظام‌مهندسی استان و داشتن کد نظام‌مهندسی برای ثبت‌نام آزمون نظام‌مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۰ اختیاری است.

کلیه فارغ‌التحصیلان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حق ثبت‌نام آزمون نظام‌مهندسی ۱۴۰۰ را دارند، ولی با شرایط متفاوت، بسته به رشته تحصیلی، شرایط تغییر می‌کند. به‌طور مثال فارغ‌التحصیلان کارشناسی باید حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط برای ثبت‌نام آزمون نظام‌مهندسی ۱۴۰۰ داشته باشند که این موضوع باید به تأیید نظام‌مهندسی استان بومی داوطلبان برسد.

هزینه ثبت‌نام برای همه رشته‌های مهندسی (به‌غیراز عمران طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان-ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) ۱۱۰۰۰۰ تومان و برای رشته عمران  آزمون طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان-ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی ۲۰۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

دفترچه آزمون مذکور را می‌توانید از لینک زیر دریافت نمایید:

http://92.242.195.129/NezamMohamdesan9912/index.aspx

 

منبع: https://barghnews.com/

اخبار مرتبط

۸ پروژه صنعت آب و برق بااعتبا . . .

هشت پروژه صنعت آب و برق با سرمایه‌گذاری ۱۷۵ میلیارد تومان، با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.

برق خورشیدی و بادی در چین، به . . .

اداره ملی انرژی (NEA)  چین اعلام کرد که این کشور هدف‌گذاری کرده است که تولید برق خود را از نیروگاه‌های خورشیدی و بادی از ۹٫۷ درصد کل مصرف برق خود در . . .

به مجموعه بزرگ نیرو کالا بپیوندید

نیرو کالا بانک جامع نیروگاه ها ، شرکت ها و متخصصین حوزه برق و انرژی