header-logo2.png FindHouse

قالیباف: مجلس از مشترکان کم‌مصرف آب، برق و گاز حمایت می‌کند

قالیباف: مجلس از مشترکان کم‌مصرف آب، برق و گاز حمایت می‌کند
رییس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که سیاست مجلس حمایت از مشترکان مصرف آب و برق و گاز است.

قالیباف: مجلس از مشترکان کم‌مصرف آب، برق و گاز حمایت می‌کند

نمایندگان مجلس در جریان جلسه علنی نوبت اول امروز سه‌شنبه مجلس و بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ بند الف تبصره ۶ لایحه بودجه را که مربوط به افزایش آب‌بهای مشترکان پرمصرف می‌باشد را موردبررسی قراردادند.

محمدباقر قالیباف در جریان بررسی این بند تأکید کرد که هم دولت و هم مجلس به دنبال حمایت از مشترکان کم‌مصرف آب و برق و گاز هستند و ما دیدیم که آب، برق و گاز برای مشترکانی که زیر الگوی مصرف استفاده می‌کنند مجانی شد. اینکه در پشت تریبون مجلس به‌گونه‌ای صحبت شود که ما به اقشار محروم و افرادی که مصرف آن‌ها کم است بی‌توجه بوده و به دنبال افزایش فشار به مردم هستیم صحیح نیست.

وی در ادامه تأکید کرد: در پیشنهادی که در این بند مطرح‌شده قصد داشتند که برای مشترکان پرمصرف آب‌بها را به ازای هر مترمکعب افزایش دهند و این پیشنهاد‌ها برای افرادی است که بیش از الگوی مصرف استفاده دارند.

این درست نیست که در نکاتی که نماینده دولت در دفاع از بودجه مطرح می‌کند سیاسی‌کاری شود، بهتر است درخصوص هر بند نظرت موافق و مخالف و دلایل آن مطرح شود.

 

منبع: ایسنا

 

اخبار مرتبط

سامانه "ایران سابات" در ارتبا . . .

سامانه "ایران سابات" برای فرآیندمحور کردن بازدیدهای دوره‌ای از سامانه‌های خورشیدی مشترکان توسط شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با حضور مجازی م . . .

اطلاعیه ثبت‌نام در آزمون نظام . . .

به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی می‌رساند، آزمون‌های مذکور در سال ۱۴۰۰ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام‌مهندسی و کنترل . . .

به مجموعه بزرگ نیرو کالا بپیوندید

نیرو کالا بانک جامع نیروگاه ها ، شرکت ها و متخصصین حوزه برق و انرژی