header-logo2.png FindHouse

پیام تبریک وزیر نیرو به مناسبت روز "مهندس"

پیام تبریک وزیر نیرو به مناسبت روز "مهندس"
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت ۵ اسفندماه - روز "مهندس" – با تبریک این روز به تمام مهندسان خانواده بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور، این تلاشگران را قهرمانان بلامنازع جنگ تمام‌عیار اقتصادی خواند

پیام تبریک وزیر نیرو به مناسبت روز "مهندس"

تلاشگران صنعت آب و برق قهرمانان جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستند.

متن پیام رضا اردکانیان وزیر نیرو به شرح زیر است:

«مهندسان تلاشگر صنعت آب و برق

پیشرفت، عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایران اسلامی، در سایه تلاش مردان و زنان خستگی‌ناپذیری است که با عزمی راسخ و همتی بی‌مانند، محرومیت را  از چهره هم‌وطنانمان در دوردست‌ترین نقاط کشور زدوده‌اند و امید به آینده‌ای پر عزت و افتخار را در دل‌های آنان زنده کرده‌اند.

در این میان، تلاش شما همکاران متخصص و متعهد در صنعت آب و برق که به‌حق، قهرمانان بلامنازع جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستید که از سوی دشمنان این مرزوبوم به ملت و کشورمان تحمیل شده است و چون کوهی استوار در برابر ناهمواری‌ها و ناملایمات ایستاده‌اید تا لبان تشنه‌ای را سیراب نموده یا چراغی بر خانه‌ای بیافروزید، نشان از عشق بی‌پایان شما به کشور و ملت فهیم و قدرشناس و ایمان راسخ به خداوند متعال دارد.

این مسیر پرفرازونشیب ادامه خواهد داشت، اما نیروی دانش، ایمان و اراده همواره ما را یاری خواهد داد تا گام‌های استوارتری درراه خدمت به مردم حق‌شناس، توسعه پایدار کشور و رضایت خداوند متعال برداریم و گوشه‌ای از استقامت و وفاداری ملت سرافرازمان را جبران کنیم و نور امید به‌نظام سربلند جمهوری اسلامی را در دل آنان افروخته‌تر سازیم.

روز مهندس را حضور همه شما همکاران دلسوز و سخت‌کوش تبریک گفته، دست یاریتان را به گرمی می‌فشارم و از خداوند متعال برایتان توفیق روزافزون آرزومندم.»

رضا اردکانیان

وزیر نیرو

 

منبع: http://news.moe.gov.ir

اخبار مرتبط

سامانه "ایران سابات" در ارتبا . . .

سامانه "ایران سابات" برای فرآیندمحور کردن بازدیدهای دوره‌ای از سامانه‌های خورشیدی مشترکان توسط شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با حضور مجازی م . . .

اطلاعیه ثبت‌نام در آزمون نظام . . .

به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی می‌رساند، آزمون‌های مذکور در سال ۱۴۰۰ در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام‌مهندسی و کنترل . . .

به مجموعه بزرگ نیرو کالا بپیوندید

نیرو کالا بانک جامع نیروگاه ها ، شرکت ها و متخصصین حوزه برق و انرژی