header-logo2.png FindHouse

دولت آقای روحانی نمره مردودی گرفت

دولت آقای روحانی نمره مردودی گرفت
مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم گفت: وزیر نیرو که خانواده‌اش خارج زندگی می‌کنند و خودش در هتل، درد مردم را نمی‌فهمد.

دولت آقای روحانی نمره مردودی گرفت

در روزهای آخر دولت حسن روحانی، قطعی برق زمینه‌های نارضایتی مردم را فراهم کرده است و چهره‌های هر دو جریان سیاسی انتقادهایی را به دولت وارد می‌کنند.

منصور حقیقت پور درباره نارضایتی مردم از قطعی مکرر و بدون قاعده برق گفت: نمی‌توان بیان کرد که دولت عمداً این کار را انجام می‌دهد، ولی قرائن و شواهد عدم کارآمدی محرز است. وقتی آقای روحانی وزیری را انتخاب می‌کند که زن و بچه او در ایران زندگی نمی‌کنند تا رنج مشکل بی‌برقی و گرما را بچشند و خودش نیز تمام دوره خدمتش در هتل اسپیناس اقامت دارد و زندگی می‌کند، آیا می‌توان توقع داشت که او درد مردم را بفهمد؟

وی افزود: از وزیری که در وضعیت و شرایط برابر با کف جامعه زندگی نمی‌کند و اوضاع اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور را قابل نمی‌داند که اعضای خانواده‌اش در ایران زندگی کنند، چه توقعی می‌تواند داشت؟ آقای چیت چیان وزیر سابق نیرو در دولت نخست آقای روحانی فردی فداکار، میدانی، کف خیابان و عضو خانواده شهید بود، آیا وزیر فعلی را با آقای چیت چیان را یکی کرد؟ 

فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: خدا به ایران نعمت‌ها و ظرفیت‌های بالقوه فراوانی را در حوزه‌های مختلف داده است و قرائن و شواهد از ناکارآمدی وزیر فعلی نیرو حکایت دارد، چون فقط گذران روز کرد و به فکر برنامه‌های بلندمدت نبود. هر اقدامی که باعث شود مردم اذیت شوند و باورشان را به کارآمدی نظام از دست بدهند باید مشکوک نگاه کرد.

مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم اظهار کرد: متأسفانه در دولت کسی نیست که یقه این افراد را بگیرد. امروز باید رئیس‌جمهور با آقای اردکانیان برخورد و او را عزل می‌کرد. از این نمونه ناکارآمدی‌ها متأسفانه زیاد است.

وی افزود: این کفران نعمت است که ما مردم زحمت‌کش و فداکارمان را که همه شرایط کشور از جنگ و سازندگی و تحریم را تحمل کردند، هرروز به یک دلیل اعم از مرغ، تخم‌مرغ، روغن، برق و بنزین اذیت کنیم. دولت آقای روحانی ناکارآمد بود و نمره رفوزگی گرفت، اگر او در دوره ریاست جمهوری‌اش با مدیران ناکارآمد برخورد می‌کرد، در بین مردم جایگاه مناسبی داشت. امروز مردم روزشماری می‌کنند تا هر چه زودتر دوره این دولت تمام شود.

 

منبع: نامه نیوز

اخبار مرتبط

اجتناب‌ناپذیر بودن اشکالات پی . . .

اردکانیان: یکی از بزرگ‌ترین و وسیع‌ترین شبکه‌های توزیع برق در منطقه را داریم.

گروه‌های ویژه برق پایتخت آغاز . . .

گروه‌های ویژه نظارت شبانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با همراهی نمایندگان دادستانی تهران به‌منظور قطع روشنایی‌های غیرضروری و تزئینی ساختمان‌های ا . . .

به مجموعه بزرگ نیرو کالا بپیوندید

نیرو کالا بانک جامع نیروگاه ها ، شرکت ها و متخصصین حوزه برق و انرژی